Zukanović u sudačkoj nadoknadi šokirao Lazio

Lazio i Sampdoria odigrali su neodlučeno 1:1 u posljednjem susretu 16. kola talijanskog nogometnog prvenstva, a bod gostima donio je bh. reprezentativac Ervin Zukanović pogotkom u sudačkoj nadoknadi.

Lazio je poveo u 78. minuti preko Alessandra Matrija, a izjednačujući pogodak pao je u 92. minuti kada je Zukanovićev šut iz slobodnog udarca s ruba šesnaesterca u vlastitu mrežu skrenuo jedan od Lazijevih nogometaša.

Lazio je dvanaesti na ljestvici Serie A s 20 bodova, a Sampdoria šesnaesta sa 17.

Vodeći Inter ima 36 bodova, slijede Fiorentina i Napoli sa po 32 boda, Juventus je četvrti s 30, a Roma peta s 29 bodova.