Zrinjski uvjerljiv protiv Olimpica u pripremnoj utakmici

Nogometaši Zrinjskog pobijedili su Olimpic 3:0 u posljednjoj pripremnoj utakmici prije nastupa u drugom pretkolu Lige prvaka.

Domaći nogometaši dominirali su od samog početka susreta i tu su dominaciju okrunili već u 11. minuti kada je za 1:0 pogodio Jasmin Mešanović. Sedam minuta kasnije na 2:0 povisio je Nemanja Bilbija, a konačnih 3:0 postavio je Ivan Peko u 29. minuti.

U nastavku intenzitet igre poprilično je pao i nije bilo previše prilika ni na jednoj strani. Nogometaši Zrinjskog najbliži su bili novom pogotku u 75. minuti kada su u istom napadu dalekometnim šutovima prvo zatresli gredu, a zatim i vratnicu.

Aktualni prvaci BiH tako su došlli do treće pobjede u tri pripremne utakmice, nakon što su ranije bili bolji od RNK Splita 4:2 i Cibalije 1:0.

Sljedećeg utorka u 18:30 sati na Stadionu pod Bijelim brijegom Zrinjski će ugostiti poljskog prvaka Legiju iz Varšave u drugom pretkolu Lige prvaka.