Zrinjski s četiri gola u šest minuta prošao u četvrtfinale Kupa

Nogometaši Zrinjskog plasirali su se u četvrtfinale Kupa BiH nakon što su u Mostaru s 4:0 svladali Slaviju.

Plemići su agresivno krenuli od samoga početka. Mašić je u 17. minuti promašio veliku priliku, a u 25. pogodio i stativu.

Do kraja prvog poluvremena prijetili su mnogi, vrijedi istaknuti pokušaje Stojkića, Arežine i Lambulića, ali su gosti uspjeli izdržati sve napade i na predah odlaze s rezultatom 0:0.

Zrinjski je u 48. minuti napokon slomio otpor Slavije. Gol je postigao Todorović, koji je ušao na poluvremenu, na Ćorlukinu asistenciju.

Samo dvije minute kasnije domaćin dolazi i do drugog gola. Strijelac je bio Kunić koji je iskoristio sjajnu asistenciju Arežine.

Slavija se tada potpuno raspala, Zrinjski je preko Zlomislića i Mašića u sljedeće četiri minute postigao još dva gola i bez većih problema osigurao prolazak u četvrtfinale Kupa BiH.

Konferencija za medije nakon utakmice osmine Kupa BiH #HŠKZ ⚪🔴

Konferencija za medije nakon utakmice osmine finala Kupa BiH protiv FK Slavija (4:0). #HŠKZ ⚪🔴