Zrinjski rutinski prošao dalje, GOŠK ispao iz Kupa

Plemići su prošli u četvrtfinale Kupa BiH nakon što su bili bolji od Slavije (3:0) u susretu igranom u subotu u Mostaru.

Marijo Ćuže doveo je Mostarce u rano vodstvo u trećoj i osmoj minuti utakmice pa su tako na poluvrijeme otišli s prednošću od 2:0, a Igor Savić povećao je prednost na 3:0 u 54. minuti kada fantastičnim volejom pogađa mrežu s ruba šesnaesterca.

Sve od početka do kraja je bilo odlično. Imali smo još dosta šansi, ovdje je razlika u kvaliteti, uz poštovanje protivniku. Imali smo još šansi, ali ok zadovoljan sam, rekao je nakon susreta trener Zrinjskog Željko Petrović za Arenu TV.

U drugom susretu GOŠK-a iz Gabele izgubio je u Bihaću od Jedinstva na jedanaestercima 0(4) : 0(2).

Nakon 90 minuta igre pogodaka nije bilo, a iako su gosti iz Gabele bili favoriti, domaći su pružili dobar otpor, pa je i “rulet” penala otišao na njihovu stranu.