Zrinjski minimalnim slavljem protiv Igmana najavio dvoboj u Širokom Brijegu

HŠK Zrinjski Mostar u posljednjoj pripremnoj utakmici minimalnim je rezultatom pobijedio federalnog prvoligaša FK Igman iz Konjica.

Plemići su bili konkretnija momčad u ovom susretu i na kraju su uz dosta muke došli do trijumfa kojim su najavili drugi dio sezone.

Prvo poluvrijeme nije donijelo previše uzbuđenja. Domaći tim je kontrolisao loptu, ali pravih prilika nije bilo i na odmor se otišlo s rezultatom 0:0.

U tvrdoj utakmici pobjednika susreta nesretnim autogolom odlučio je Marko Savinović u 68. minuti.

Momčad Blaža Sliškovića nastavila je s napadima i nakon postignutog gola. Do kraja susreta stvorili su još nekoliko dobrih šansi, ali promjene rezultata nije bilo.

Podsjetimo, veliki hercegovački derbi igra se u nedjelju 24. veljače na Pecari, gdje će trećeplasirana momčad Premijerlige BiH NK Široki Brijeg dočekati drugoplasirani HŠK Zrinjski Mostar