Zrinjski i Željezničar u (ne)prijateljskoj utakmici odigrali bez pogodaka

Zrinjski i Željezničar odigrali su u Međugorju utakmicu bez pogodaka.

Utakmica koja je ovim momčadima poslužila kao generalna proba uoči nastavka prvenstva, bila je dosta burna, a na dodijeljena su i dva crvena kartona.

U 15. minuti utakmice Kunić je zakasnio na ubačaj Filipovića, a u nastavku akcije Bilbija je pogodio vratnicu, no svirano je zaleđe.

Četiri minute kasnije kombinirali su Filipović i Bilbija, a potonji je šutirao pored gola Kjosevskog.

U 30. minuti Stanić je oduzeo loptu i uposlio Štilića koji je dodao do Lendrića, a napadač Plavih je pogodio vratnicu.

U samom kraju prvog dijela došlo je do ružnih scena i naguravanja igrača, a glavni sudac ove utakmice je podijelio izravne crvene kartone Nemanji Bilbiji i Mehmedu Alispahiću.

Iako su obje momčadi ostale s igračem manje odlučeno je da se u nastavku igra 11 na 11, a prvi je u nastavku zaprijetio Zrinjski, ali pokušaji Filipovića i Rustemovića nisu ugrozili Kjosevskog. Igrala se 65. minuta kada je Zec pokušao ugroziti Erića, no vratar Željezničara je dobro reagirao da bi šest minuta kasnije pokušao i Stanić, no lopta je otišla pored gola, prenosi Sport1.ba.

Najozbiljniju prigodu na utakmici propustio je Zrinjski i to preko Asima Zeca, ali je dojučerašnji napadač Željezničara u 80. minuti promašio prazan gol. Do kraja je ostalo 0:0.

FK Željezničar: Kjosevski, Blažević, Jovanović, Kosorić, Šehić, Alispahić, Sadiković, Štilić, Ramović, Zajmović (13. Stanić), Lendrić (Drugo poluvrijeme: Erić, Stevanović, Ikić, Jovanović, Stanić, Sadiković, Jamak, Štilić (66. Mujezinović), Subašić, Šehić i Lendrić)

HŠK Zrinjski: Horkaš, Tičinović, Rugašević, Jakovljević, Barbarić, Rustemović, Zlomislić, Bilbija, Filipović, Mišković, Kunić (Drugo poluvrijeme: Horkaš, Barbarić (76. Gojković), Jakovljević, Rugašević (71. Ibanez), Tičinović (71. Ćorluka), Rustemović, Čirjak, Zlomislić, Škrbić, Zec i Filipović)