Doček hrvatske rukometne reprezentacije u Zagrebu, najavljen za sutra u 15 sati na Trgu bana Josipa Jelačića, ozbiljno je doveden u pitanje zbog neslaganja oko programa, doznaje se neslužbeno iz Hrvatskog rukometnog saveza.
Dio rukometaša navodno inzistira na dolasku Marka Perkovića Thompsona, pa i pod cijenu toga da se doček u Zagrebu kompletno otkaže.
Thompsonov menadžer: Rukometaši žele da Thompson pjeva
Kako je Indexu potvrdio Thompsonov menadžment, hrvatski reprezentativci iz svlačionice su se videopozivom čuli s Markom Perkovićem Thompsonom, zvali su ga da ga pozdrave, a on im je čestitao na pobjedi i osvajanju medalje. “Ako Hrvatski rukometni savez i Grad pozovu Thompsona, naravno da će prihvatiti poziv, to se ne odbija”, rekao nam je Zdravko Barišić. “Rukometaši su izrazili veliku želju da on pjeva”, dodao je.
Službena potvrda o tome hoće li se doček održati ili biti otkazan zasad nije objavljena, a iz Saveza se očekuje očitovanje tijekom večeri.
Grad Zagreb i Savez ranije najavili doček bez Thompsona
Grad Zagreb i Hrvatski rukometni savez ranije su objavili da će reprezentaciju dočekati Zaprešić Boys i Hrvatske ruže, uz početak programa u 15 sati, dok se u službenom pozivu nije spominjao nastup Thompsona. Grad je naknadno čak upozorio građane na moguće izmjene u javnom prijevozu, piše Index.hr.
U pozivu su građani pozvani da zajedno dočekaju rukometaše koji su osvojili brončanu medalju na Europskom prvenstvu, uz poruku da su hrvatski reprezentativci ponovno u vrhu europskog rukometa.
U čestitki Grada Zagreba naglašeno je da je riječ o nastavku kontinuiteta uspjeha, nakon prošlogodišnjeg srebra na Svjetskom prvenstvu, no rasprava oko glazbenog dijela programa očito je dovela do zastoja u organizaciji.
Šuta: Split je spreman dočekati rukometaše i uvažiti njihove glazbene želje
Grad Zagreb najavio doček brončanih rukometaša: Ne spominje se Marko Perković Thompson
(www.jabuka.tv │ Foto: Pixsell / Marko Lukunić)


Lipo u Split ili Sinj i sve ok.
Tomašević štakoraš je jači od naroda, domoljuba, države? Zagreb je njegova komunistička prčija samo za odabrane?
Idemo u SPLIT još bolje ,još ljepše
Eto im Zagreb ,nek masu pederskim zastavama I kote se međusobno .
Bila bi najveća greška da rukometaši bojkotiraju doček u Zagrebu.
Iziđite na binu, samostalno otpjevajte Čavoglave i napustite trg u pravcu Splita. Briselski posavac treba da zna da on nije zagreb. U dobra stara vremena ne bi osvanuo na istom mjestu
E ljudi ovo je jadno skroz jadno.Plenkoviću ovo je i tvoja krivica.
Hvala ti Bože jer sam ja večeras jedan od najsretnijih ljudi ovog svijeta.Naši rukometaši su pokazali svoj domoljubni karakter i rekli kako neće doći na trg Bana Jelačića ukoliko im Thompson ne bude pjevao.Ova pobjeda hrvatskih rukometaša i svih domoljuba Hrvatske je kudikamo veća i značajnija od ove Hrvatske bronce, nek se ne ljute rukometaši jer ova pobjeda nad sotonistima, sektom Možemo i SDP u Zagrebu i Hrvatskoj je početak kraja tim zlima koji more Zagreb glavni grad svih Hrvata i Hrvatsku.Eto im sutra prazan trg Bana Jelačića neka na njemu igraju svoje vražje kolo Tomašević, Kekin, Benčić, Urša Raukar, Grbin,Hajdaš-Dončić,Stazić, Bauk, Puhovski, Orešković, Mrak Taritaš,Vesna i Zoran Pusić, Jergović, Lalić,Boris Dežulović, Markovina, Jakovina, Klasić, Tomić,Ostojići, te mnogi, mnogi drugi dok ne dođe njihovo zasluženo kolo u ognju plamenom koji se ne gasi nikada.A hrvatski domoljubi će zajedno s Braniteljima, rukometašima, i Thompsonom sutra u Splitu igrati svoje domoljubno sveHrvatsko kolo, ponosa, sloge, zajedništva i ljubavi uz pomoć Boga i Blažene Djevice Marije.Svi u Split.Vidimo se u Splitu Hrvatski narode!
Bog i Hrvati!
ZDS!
Nisi u pravu.
Ako doček ne bude u zagrebu i ako ne nastupi Marko, Tomašević je pobjedio.
Duga je noć, samo se treba brzinski organizirati
Za komentatora u 21 i 24!
S obzirom da si kulturan kulturno ću ti i odgovoriti.Sotonisti Tomašević i SDP su već donijeli odluku da Thompson više nigdje u Zagrebu ni u kakvom Javnom prostoru a ni na javnom prostoru u vlasništvu grada Zagreba ne može pjevati a trg Bana Jelačića je javni prostor.S obzirom da je tako a rukometaši izričito traže njega onda će on pjevati njima tamo gdje može a to je Split,Zadar,Sinj a biće tih gradova i mjesta još.I je li pobjedio Tomašević u tom slučaju komentatore?Ovdje je pobjedila Hrvatska zahvaljujući principijelnosti i dosljednosti hrvatskih rukometaša koji će ostati upisani kao jedni od najvećih hrvatskih domoljuba u športu svih vremena.
Bog i Hrvati!
ZDS!
Ne otkazuje se doček zbog Thompsona nego zbog sekte možemo i tomasevica !
Tako je. Naslov je pogrjesan.
Za komentar u 21 I 15 potpisivam neka si nabraja Hrvatske fašiste
Ovo je kraj Tomasevica i njegove sekte.
I samo zato za njih sam fašista a nikad nisam htio tuđe ništa samo nju,ZEMLJU SLOBODNU!!!
ZA DOM SPREMNI!!!!
MPT ce pjevati,a ti komunjaro tomasevicu zlo jedno i ti ces se istrat nao i svako zlo iz nase SVETE ZEMLJE!!
Svakako se nadam da će opet biti dočeka i u Mostaru, za naše Hercegovačke i bosanske Hrvate iz reprezentacije, za naše iz Metkovića, a i Splita, zašto ne ako smognu snage da dođu! Lani je bilo super, biti će i ovaj put! Pozdrav svim Hrvatima ma gdje bili
Nije vise uopce u pitanju Thompson. Problem je pjevanje svih pjesama u kojima se spominju Hrvati. To smeta Plenkiju u obnovi Jugoslavije.
Dočeka neće biti, pobjeda tomaševića, izdaja hrs-a, pa vi svirajte šurcu.
Krenite na zagreb iz svih pravaca i potjerajte sotonu
Ovo je jos jedna prilika da javnost vidi da vise od uspjeha sportasa a time i uspjeha RH i njene promocije u svijetu daje ipak vaznija politika i ideologija. Svaka medalja ostaje vjecno zapisana dokle god postoji sport i ljudski rod a time ostaje vjecan i spomen na Hrvatsku. Nemoze se izmjeriti doprinos hrvatskih sportasa osvajanjem bilo kakvog odlicja ili nagrade na racun te cinjenice i odavanje javne pocasti za tu zrtvu i uspjeh bi bio minimalni cin ljudskog dostojanstva i postovanja prema toj zrtvi. Siguran sam da MPT na doceku nebi zapjevao Bojnu Cavoglave jer je svjestan kakvu kotaciju bi to imalo i nicim nebi zelio umanjiti atmosferu i ozracje kakvo rukometasi zasluzuju. Iako je jedino ta pjesma koja je pravno osjetljiva pokazuje se ipak da MPT nije dobrodosao jer nije razlog pozdrav ZDS nego cinjenica da njegove pjesme imaju sve domoljubni , vjerski , obiteljski karakter. To je nazalost u totalnoj suprotnosti sa ideologijom koju zastupa i siri gradonacelnik sa svojom strankom i partnerima. Sto MPT znaci domoljublje i nacionalni identitet gradonacelniku znaci multikulti i masa bez identiteta ,Sto MPT znaci obitelj i vjera gradonacelniku znaci neprirodne i nastrane ideologije.