Šuta: Split je spreman dočekati rukometaše i uvažiti njihove glazbene želje

Gradonačelnik Splita Tomislav Šuta potvrdio je spremnost grada da na Rivi organizira svečani doček hrvatskih rukometaša povodom osvajanja europske bronce, naglasivši kako će biti ispunjene i njihove glazbene želje.

Šuta je komentirao osvajanje brončane medalje na svom Facebook profilu:

Čestitam našim rukometašima na osvojenoj brončanoj medalji kojom su razveselili cijelu Hrvatsku. Split je spreman organizirati njihov doček na Rivi i uvažiti njihovu glazbenu želju.

Sportaši koji donose toliko radosti našoj domovini imaju pravo birati kako će slaviti. Ako u glavnom gradu za hrvatsku pjesmu i emociju više nema mjesta, u slobodnom gradu Splitu će ga uvijek biti.

Iako su Grad Zagreb i HRS najavili program na glavnom trgu uz Zaprešić Boyse i Hrvatske ruže, u službenoj najavi sutrašnjeg dočeka izostavljeno je ime Marka Perkovića Thompsona.

Zbog Thompsona se otkazuje doček rukometaša u Zagrebu?

(www.jabuka.tv | Foto: Facebook / ilustracija)





11 komentara

  • Ovaj Duvanjski mutikas konta skupljati jeftine bodove na nekakvom kvazi domoljublju, ovo ko pusi je gluplji nego glasaci hdza

    • HDZ-ovci drže 90% privatnih firmi u Hercegovini i RH. HDZ-ovci su poduzetni, bogati, uspješni i domoljubni ljudi koji su pregazili devedesetih srbo-agresora, jugo-armiju i milijun jugosa domaćih poput tebe. Budi i ti kao HDZ-ovac, doprinosi društvu, nemoj biti ljubomoran jer su HDZ ljudi domoljubni i imaju što slaviti.

Komentiraj: