Vila Bili Komarna najbolja ekipa malonogometnoga turnira u Crnču

Završen je malonogometni turnir u Crnču, a titula najboljih pripala je ekipi Vila Bili Komarna. Sportski centar Crnač na finalnoj je večeri bio ispunjen do kraja.

U utakmici za treće mjesto sastale su se ekipe Partsa i Stoca. Ekipa Parts pobijedila je minimalnim rezultatom. Susret između ove dvije ekipe bio je prepun prilika i gledatelji su mogli uživati u vrlo napetoj utakmici.

Igrači Stoca pogođali su vratnice, a ono što je išlo u okvir gola vratar Sesar lako je obranio. Slično je bilo i na drugoj strani gdje je i vratar Romović odlično branio, ali ipak Marko Čuljak svojim je golom odlučio utakmicu i donio treće mjesto ekipi Partsa.

Finalna utakmica bila je prava poslastica za sve ljubitelje maloga nogometa. Igralo se izuzetno visokim ritmom, a igrači su se trudili do maksimuma.

Pobjeda je pripala ekipi Komarne koja je preko Vojke Pervana došla do vodstva da bi ekipa Brđana preko Marina Šunjića i Josipa Boškovića preokrenula rezultat. Ipak, na poluvrijeme se otišlo s rezultatom od 2:2, a gol za izjednačenje postigao je Luka Suton.

Deset minuta prije kraja utakmice Ante Babić doveo je Komarnu u vodstvo, a tri minute prije kraja susreta Mirko Hrkać utakmicu je vratio u egal. Minutu prije kraja susreta prekrasnim pogotkom Mirko Jurjević pogodio je za novo vodstvo Komarne i konačan rezultat utakmice od 3:4.

Iako je publika bila naklonjena za Brđane, nakon posljednjega zvižduka nagradili su ekipu Komarne velikim pljeskom.

Za najboljega strijelca turnira izabran je Luka Suton iz pobjedničke ekipe. Suton je zabio devet golova. Najbolji je vratar turnira Franko Bilić iz iste ekipe, a titulu najboljega igrača odnio je Anel Radmilović iz ekipe Brđana.

Organizatori su putem Facebook stranice zahvalili svima koji su potpomogli ovaj turnir te su ujedno najavili još veći i bolji turnir dogodine.