Nakon 20 dana stanke, Mario Mandžukić nastavio je zabijati pogotke za Bayern, u remiju 1:1 u gostima kod Nürnberga zabio je već u 3. minuti, nakon što mu je sve priredio Kroos.

Pogodak je proslavio salutirajući oslobođenim generalima Gotovini i Markaču. Mandžo, kojeg je u 77. minuti zamijenio Pizarro, s devet golova tako je opet sam na vrhu ljestvice najboljih strijelaca Bundeslige. Mađar Szalai iz Mainza zabio je osam. Inače, Bayern je od 77. bio s igračem više, nakon isključenja Gebharta.

Ivan Perišić igrao je 90 minuta u pobjedi Borussije Dortmund 3:1 protiv Greuther Fürtha, a u 20. je dobio žuti karton. Cijelu je utakmicu odigrao i Milan Badelj u domaćoj pobjedi HSV-a 1:0 nad Mainzom, prenosi VL.

Njemačka, 12. kolo: Nürnberg – Bayern 1:1, Borussia (D) – Greuther Fürth 3:1, Eintracht – Augsburg 4:2, HSV – Mainz 1:0, Hannover – Freiburg 1:2, Borussia (M) – Stuttgart 1:2. Poredak: Bayern 31, Schalke 23 (11), Eintracht 23, Borussia (D) 22 boda…