Video bizarnog gola s HNL travnjaka postao je viralni hit

Na jednoj od najpopularnijih nogometnih stranica na Facebooku koja broji više od 11 milijuna pratitelja, SportBibleu, pojavila se tri godine stara snimka s hrvatskih nogometnih terena.

Riječ je o penalu koji je s vremenom gotovo pa postao mit. Na utakmici 2. HNL između Dugopolja i Sesveta sudac Tin Krečak poništio je gostima pogodak postignut s bijele točke.

U 75. minuti Sesvetama je kod rezultata 2:1 za domaćina dosuđen udarac s bijele točke nakon što je igrač Dugopolja Ivan Žižić igrao rukom u kaznenom prostoru. Penal je izveo Ante Aralica, zabio gol, ali je lopta prošla kroz šuplju mrežu, piše Index.hr.

Penalty Goes Through Hole In The Net 🤔😡

Goal or not? 🤔😡 📹 Hrvatska nogometna televizija – HNTV

Posted by SPORTbible on Sunday, 13 October 2019

Krečak je samo odmahnuo rukom pokazavši da se igra nastavi, dok su igrači Sesveta protestirali u šoku. Gosti su uspjeli izjednačiti, u petom minuti sudačke nadoknade Petar Bosančić je zatresao mrežu, ovaj put lopta nije prošla kroz nju.