Velika drama u Al-Ainu, Mamićeva momčad izbacila River Plate

Al-Ain svladao je u polufinalu Svjetskog klupskog prvenstva River Plate, zahvaljujući boljem izvođenju jedanaesterca.

U sjajnoj utakmici u Al Ainu domaćin je uspio nadigrati pobjednika Copa Libertadoresa i otići u finale.

Domaća momčad povela je već u trećoj minuti kada je precizan bio Berg, a u 11. minuti Borre je donio izjednjačenje River Plateu, da bi samo pet minuta kasnije isti igrač pogodio za preokret, piše Sportsport.ba.

U nastavku je Caio donio izjednačenje Al-Ainu, a najbolju šansu za River propušta Martinez, koji je u 69. minuti promašio penal.

Ostalo je 2:2, iako je bilo zaista šansi na obje strane, a jedanaesterci su odlučivali o pobjedniku. Ekipa koju vodi Zoran Mamić na kraju je imala više sreće i došla je do velike pobjede.

U finalu klupskog SP-a će igrati protiv boljeg iz duela Real Madrid – Kashima koji je na programu sutra.