Velež u završnici izborio remi protiv Hajduka na Poljudu

Nogometaši Hajduka i Veleža odigrali su prijateljski pripremni dvoboj bez pobjednika na Poljudu. Konačan rezultat bio je 1:1.

Nekada veliki rivali u bivšoj Jugoligi, odigrali su zanimljivu utakmicu.

Nakon uvodnih 45 minuta u kojima nije bilo golova, sve bitno dogodilo se praktično u posljednjih pola sata.

Hajduk je poveo preko Marka Livaje u 59. minuti, a Rođeni su izjednačili u 89. minuti nakon gola Omara Pršeša.

Splićanima je ovo bio drugi pripremni dvoboj, jer su prije šest dana svladali Široki Brijeg (2:1), dok je Mostarcima ovo bio prvi pripremni susret.