Velež u posljednjem napadu ostao bez pobjede u Tuzli

U posljednjem susretu 16. kola Premijer lige BiH Sloboda i Velež odigrali su utakmicu bez pobjednika – 1:1.

Kiša koja danima pada dodatno je pogoršala travnjak stadiona Tušanj, što je prouzrokovalo velike probleme i jednima i drugima.

Gosti su poveli u 15. minuti. Ovčina je sjajno proigrao Brandaa nakon prodora po desnoj strani, a ovaj sjajnim udarcem trese mrežu Bukvića za 1:0.

Mostarci su držali prednost sve do samoga kraja utakmice kada Sloboda dolazi do izjednačenja. Zličić u posljednjem napadu, odnosno u 95. minuti, zabija za 1:1 i veliko slavlje domaćih navijača.

Problemi za Velež se nastavljaju, dok je Sloboda ovom pobjedom ostala u borbi za Europu.