Uzbudljiva utakmica u Gabeli i na kraju po bod i za GOŠK i za Mladost

Ispala je to na kraju sasvim solidna nogometna predstava s obzirom da su viđena četiri pogotka, premda GOŠK i Mladost i nisu plijenili nekom nogometnom ljepotom tijekom današnjih 90 minuta svoga dvoboja 11. kola PL BiH.

Prvo poluvrijeme je bilo onako baš negledljivo, no u 37. minuti dogodio se kazneni udarac kojeg je Miljenko Bošnjak realizirao zahvaljujući čemu su domaćini ipak sretni otišli na odmor sa stečenom prednošću od 1:0.

Gosti su poravnali nakon petnaestak minuta igre u nastavku, a strijelac poslije pogreške u obrani domaćina bio je Darko Mišić. Prisutna publika se ponovno radovala pet minuta nakon toga kada Riad Kobiljar, mladi napadač na posudbi iz Zrinjskoga, postiže gol za 2:1.

Ovaj put je GOŠK držao vodstvo do 77. minute kada Karahmet pogađa za goste i poravnava na konačnih 2:2.

GOŠK – Mladost 2:2 (Bošnjak 37 -11m, Kobiljar 65 – Mišić 62, Karahmet 78)

NK GOŠK: Kozić, Čolić, Bošnjak, Radeljić, Đajić, Zolj, Ramić, Deak, Vego, Kobiljar, Sušić. Šef stručnog stožera: Slaven Musa.

FK MLADOST: Velić, Benović, Arežina, Lazić, Šećerović, Regoje, Vazda, Dilaver, Mujagić, Mišić, Isaković. Šef stručnog stožera: Admir Adžem.