U odličnoj večeri MNL MZ slavili Ljubotići, Knešpolje i Kočerin

Tri odlične utakmice odigrane su u četvrtak u sklopu Malonogometne lige mjesnih zajednica Grada Širokog Brijega.

U prvom susretu večeri snage su odmjerili nogometaši Ljubotića i Lijeve Obale. Utakmica je od samoga početka bila vrlo napeta. Već u drugoj minuti do vodstva su došli Ljubotići pogotkom Antonija Kvesića, a Lijeva Obala sjajnim pogotkom legendarnog Wagnera dolazi do izjednačenja u 17. minuti.

Za 2:1 pogodio je Dario Ljubić u 31. minuti, a dvije minute kasnije vodstvo Ljubotića na 3:1 diže Antonio Kvesić. Na 3:2 uspio je smanjiti Wagner.

Ljubotići su ovom pobjedom osvojili prvo mjesto u skupini i tako osigurali status nositelja u nokaut fazi.

Odlična večer jakih ekipa privukla je i mnoštvo publike u Klanac

Knešpolje je u drugom susretu večeri nadigralo Turčinoviće s visokih 5:0, ali je utakmica ponudila dosta uzbuđenja i kvalitetnih poteza s obje strane.

U strijelce su se upisali Marko Soldo u osmoj minuti, Pero Barbarić u 25. i 40. minuti, Juan Varea u 28. minuti te Emil Ćavar u 17. minuti.

Knešpolje je također ovom pobjedom izborilo prvo mjesto i status nositelja, dok Turčinovići idu dalje kao najbolja četvrta ekipa.

Gledatelji su mogli uživati u vrhunskim potezima

U posljednjem susretu večeri sjajnu predstavu prikazale su momčadi Kočerina i Jara. To je ujedno bila borba za prvo mjesto u skupini, a Kočerin je slavio rezultatom 5:3. Za pobjednike redom su pogađali dvaput Mario Mikulić i Ivan Kvesić dok je Toni Sabljić dodao jedan.

Jare su se pokušavale vratiti, i većim dijelom utakmice dobro su hvatale zaostatak, ali ekipa Kočerina lagano je privela utakmicu kraju.

Za Jare u strijelce su se upisali dvaput Filip Primorac i jednom Ivan Buhač.

Dobrkovići – Privalj

Sutra je posljedna večer grupne faze natjecanja, a nakon druge utakmice bit će održan ždrijeb parova osmine finala.