Tuzlu City spasile vratnice na Mokrom Docu

Nogometaši Posušja odigrali su 1:1 s Tuzlom City u susretu 25. kola Premijer lige BiH igranom u subotu na stadionu Mokri Dolac u Posušju.

Gosti su poveli u 28. minuti iz lijepe akcije kada je Mehanović pogodio na asistenciju Hadžića.

Posušje je izjednačilo u 64. minuti kada je Pavković zatresao mrežu nakon Kemanorovog ubačaja iz kornera.

Vratnica je u dva navrata spasile goste poraza, a pogađali su je Erick i Stapić.

• HŠK Posušje: Galić, Lučić, Vrgoč, Marić, Stapić, Hanuljak, Begić, Kamenar, Rozić, Mandić, Boban.
  • FK Tuzla City: Abdulahović, Nikić, Bihorac, Delimeđac, Šukilović, Hadžić, Mehanović, Pantelić, Hodžić, Kobiljar, Ćosić.

5 komentara

• A sta cijela je liga u malo???????Jesi ti bar malo u malo sa normalnim svitom?Dokazao si bilion puta da nisi.Zrinski Sarajevo Velez i Borac odskacu previse.Od sirokog goska i zvjezde odskacu ovi svi drugi i to previse.Kako si zato zatupljen shvatio da se umjesa sponzor lige.Pa da nije tog sponzora di bi bio siroki.Koga to oni mogu pobjedit?.Njihov nivo je bihacko jedinstvo i takvi klubovi..Vec Soboda i Stupcanica su za njih klubovi koji ce im bez ikakvi problema parirat pa i pobjedit.Postajes jako iritantan na portalu za sav normalni svit.Pojacaj ono terapijanje kako li se vec zove ono sto cesto spominjes.Zelenu i plavu pojacaj a crvenu i zutu ne propustaj ni slucajno.

• Vi sa Širokog nikako da shvatite da je do vas. I da je u vama problem.
    Nije u sponzoru, sucima, vjetru ili kiši….