Tuzla City bolja od Čapljine, Željezničar uvjerljiv protiv Igmana

FK Tuzla City svladala je momčad Čapljine rezultatom 3:1 u pripremnoj utakmici.

Nogometaši Tuzla Cityja poveli su u 15. minuti  kada je poslije ubačaja Kojića nogometaš Čapljine Tipurić glavom loptu skrenuo u vlastitu mrežu. Tuzlaci su do vodstva od 2:0 stigli pogotkom Ubiparipa s bijele točke u 18. minuti. Tri minute kasnije nakon udarca iz kuta precizan je bio Cvitković koji je smanjio na 2:1.

Nakon jakog otvaranja utakmice, uslijedilo je nešto mirnije razdoblje igre i na odmor se otišlo s rezultatom 2:1.

U drugom poluvremenu Tuzlaci su postigli još jedan pogodak u 62. minuti preko Musića koji je ujedno postavio konačni rezultat.

Željezničar je u trećoj prijateljskoj utakmici u Međugorju upisao treću pobjedu, a izabranici Amara Osima pobijedili su Igman iz Konjica rezultatom 4:0.

Nogometaši Željezničara odmah su krenuli napadački i početnih 10-ak minuta Igman se dobro branio. No, Željezničar je brzo došao do vodstva. Strijelac vodećeg gola je bio Sulejman Krpić nakon bačaja sa strane u 12. minuti susreta. Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 1:0.

Početkom drugoga poluvremena igra se dosta odvijala na sredini terena. Međutim, onda su nogometaši Željezničara odigrali furiozno jedan period utakmice i u razmaku od 67. do 71. postigli su još tri pogotka i time stavili točku na kraj utakmice.

Nogometaši GOŠK-a u polufinalu Memorijala Andrija Anković doživjeli su poraz rezultatom 1:2 od Sutjeske iz Nikšića, dok su nogometaši Zrinjskog danas u Gabeli pobijedili drugu momčad Dinama iz Zagreba s 2:1.