Trener Juventusa udario nogom u stražnjicu igrača, pogledajte njegovu reakciju

U jednom od najvećih talijanskih nogometnih gradskih derbija Juventus je kao gost pobijedio Torino Ivana Jurića s 1:0.

Bila je to čvrsta i tvrda utakmica bez previše prilika, a pogodak odluke zabio je Manuel Locatelli u 86. minuti.

Stara dama je tom utakmicom produžila niz bez poraza u torinskom derbiju na 15 utakmica, pri čemu je upisala 12 pobjeda i tri remija. Posljednji put Torino je dobio najvećeg suparnika prije šest godina.

Međutim, u centru pažnje nakon susreta našli su se Massimiliano Allegri i Federico Bernardeschi zbog bizarne situacije iz 62. minute.

Prilikom jednog auta za Juventus Bernardeschi je bio blizu trenera, koji ga je potom neočekivano udario nogom u stražnjicu, prenosi Index.

Igrač Juventusa je nakon toga napravio grimasu na licu i uhvatio se za bolno mjesto, a ovaj potez Allegrija postao je viralan hit.