Tragikomičan autogol kakav se rijetko viđa

Na susretu 3. lige između Bayerna II i Zwickaua mogao se vidjeti autogol kakav se zaista rijetko viđa na nogometnim terenima.

Pogodak je pao već u 15. minuti, kod vodstva 1:0 za Bayern. Susret je okončan pobjedom Bayerna od 3:2, a zanimljivo – Zwickau je uspio stići zaostatak od dva gola i izjednačiti susret u 59. minuti. Ipak, poraženi su zahvaljujući još jednom autogolu, piše N1.

Bayern je poveo u 13. minuti golom Jastremskog, da bi autor nesretnog autogola bio Frick,

Schilora i Schroter su golovima u 45. i 59. izjednačili, ali se nova nesretna situacija po goste dogodila u 74. minuti kada je svoju mrežu pogodio Nkansah.

Pogledajte tragikomičnu scenu i autogol.