Strašna golčina Kessiéja u novoj pobjedi Milana

Nogometaši Milana nastavili su seriju pozitivnih rezultata u talijanskom prvenstvu svladavši kao domaćini u susretu 33. kola Parmu s 3-1 (0-1).

Gosti su poveli 0-1 krajem prvog poluvremena golom Kurtića te se s tim rezultatom otišlo na odmor.

Početkom nastavka domaći su vrlo brzo preokrenuli odličnim pogotkom Kessieja čiji je udarac golman Parme samo pogledom mogao ispratiti.

Parma je nakon preokreta prijetila i došla u odlične prilike za izjednačenje, ali odlični Donnarumma i greda su stali na put Parmi.

Milan je kaznio neiskorištene prilike gostiju te je točka na “i” stavljena nakon lijepe akcije koju je golom okrunio Romagnoli u 59. minuti.

Konačnih 3-1 postavio je Calhanoglu koji je nakon dvije asistencije upisao i pogodak.

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Rebić igrao je za Milan od 61. minute, piše HRT.