Stojkić razveselio navijače Zrinjskog, preokret Želje protiv Borca

Zrinjski, Željezničar i Sloboda slavili su pobjede u subotnjim utakmicama 4. Kola Premijerlige BiH.

Mostarci su na domaćem terenu s 1:0 pobijedili Krupu, a trenutak odluke zbio se u 57. minuti kada je
domaći kapetan Pero Stojkić zabio eurogol i na taj način slomio gostujući “bunker”.

Sloboda je u Vitezu istim rezultatom slavila protiv istoimenog domaćina zgoditkom Almedina Ziljkića u
68. minuti, a s obzirom na viđeno i pobjeda Tuzlaka apsolutno je zaslužena. Ovo je za njih bio prvi
postignuti gol u novoj sezoni, a samim time i prva pobjeda, dok će Vitežani na svoj prvi trijumf još čekati.

Najzanimljivije bilo je u derbiju Željezničara i Borca. Gosti su golom Raspudića poveli u 16. minuti, imali
prilike i za drugi gol koji se nije dogodio, no na drugoj strani dogodio se Saša Kajkut. U 61. minuti iskusni
napadač ušao je i debitirao za Željezničar i već u prvom dodiru s loptom postigao je izjednačujući gol
protiv svog negdašnjeg kluba, dok je za konačnih 2:1 strijelac bio Asim Zec u 69. minuti.

Rezultati 4. Kola:
Željezničar – Borac 2:1, Zrinjski – Krupa 1:0, Vitez – Sloboda 0:1. Još igraju: Čelik – Radnik (nedjelja,
16.30), Mladost – Sarajevo (nedjelja, 17.30), GOŠK – Široki Brijeg (nedjelja, 17.30).