Stanko Poklepović debitirao porazom na klupi Hajduka

Stanko Poklepović

Nogometaši Lokomotive pobijedili su na stadionu u Kranjčevićevoj ulici Hajduk 2:1 u susretu 22. kola hrvatskog prvenstva. Stanko Poklepović tako je porazom otvorio četvrti mandat na klupi Splićana.

Domaćini su poveli već u sedmoj minuti pogotkom Andrijaševića. Na 1:1 izjednačio je Maglica u 26. minuti. Pobjedu je Lokomotivi donio Gržan pogotkom u 56. minuti.

Dodajmo da su domaćini od 67. minute igrali s igračem manje nakon što je drugi žuti, odnosno crveni karton dobio Mrčela.

Ovom pobjedom Lokomotiva je pretekla Hajduk na trećem mjestu ljestvice. Zagrebački sastav sada ima 34 boda, a splitski 32.

Na vrhu je Dinamo s 55 boda, druga Rijeka ima 46.