Stanko Barać vodio Anadolu Efes do pobjede protiv Cibone

Košarkaši Cibone upisali su i drugi poraz na Rixos kupu, pripremnom turniru u Turskoj. Nakon što su u srijedu izgubili od Beşiktaşa 73:67, dan kasnije svladao ih je Anadolu Efes s 83:66.

Cibona je parirala Turcima do 17. minute kada je bilo 29:29, ali je domaćin na odmor otišao sa 7 poena prednosti. U nastavku su domaći košarkaši povećali vodstvo i na kraju uvjerljivo slavili.

Stanko Barać bio je najbolji kod Efesa s 18 koševa i 10 skokova u 28 minuta igre. U momčadi hrvatskog prvaka najfikasniji su bili Tomislav Zubčić sa 16 i Justin Hamilton s 15 koševa.

Cibona će istog protivnika dočekati 22. rujna u Zagrebu u spektakularnoj utakmici na otvorenom terenu na Trgu bana Jelačića. (index.hr)