Sjajno otvaranje sezone za Kramarića: Hat-trick i gol za pobjedu u 93. minuti

Andreju Kramariću trebalo je samo četiri minute u novoj sezoni da zatrese suparničku mrežu.

Hrvatski reprezentativac i napadač Hoffenheima doveo je svoju momčad u vodstvo na gostovanju u Koelnu nakon velike pogreške Hectora, čiji je pokušaj dodavanja svom vrataru Kramarić presjekao i zabio svoj prvi gol sezone.

Na 1:1 izjednačio je Andersson u 22. minuti, a Kramarić je u sudačkoj nadoknadi prvoga dijela iz kaznenog udarca vratio vodstvo gostima (1:2).

Koeln je još jednom izjednačio u 86. minuti. Strijelac je bio Dominick Drexler.

Svoj treći pogodak Kramarić je zabio u 93. minuti te tako potvrdio da je u sjajnoj golgeterskoj formi.

Prije nekoliko dana Kramarić je zabio dva gola u Njemačkom kupu.

Prošle je sezone u 19 ligaških utakmica postigao 12 golova i upisao 4 asistencije.