Sjajni West Ham pobijedio Spurse i ušao u zonu Lige prvaka

West Ham je u prvoj utakmici nedjeljnog programa 25. kola Premier lige s 2:1 pobijedio Tottenham.

Čekićari su poveli već u 5. minuti preko Antonija. Na 2:0 je povisio Lingard u 47. minuti. Bio je ovo već treći gol ofenzivca u četiri utakmice za Čekićare, a isto toliko zabio je za United u 36 utakmica pod Solskjaerom.

Zanimljivo, prvi put u karijeri treneru Tottenhama Joseu Mourinhu se dogodilo da je primio gol u prvih pet minuta oba poluvremena u utakmicama Premier lige.

Spursi su smanjili preko Lucasa u 64. minuti, a do kraja utakmice imali su i nekoliko dobrih za izjednačenje, najbolju u sudačkoj nadoknadi kada je Son pogodio stativu, no rezultat se nije mijenjao, piše Sportklub.hr.

West Ham je četvrti s 45 bodova, 11 manje od vodećeg Manchester Cityja, dok je Tottenham deveti s 36 bodova.