Sjajni Mirko Hrkać zabio 2 gola u pobjedi Sqaurea

U 17. kolu 1. HMNL, dubrovački MNK Square je tražio nova tri boda protiv HMNK Vrgorac.

Za MNK Square zbog žutih kartona nije mogao igrati Blago Gašpar, ali se njegov suigrač Mirko Hrkać pobrinuo da se ne osjeti izostanak bitnog igrača.

Nakon neočekivanog poraza protiv MNK Alumnus Sesvete, Square se u dvorani Gospino polje vratio na pobjedničke staze.

U tome je uvelike pripomogao odlični Mirko Hrkać koji je u 18. minuti zabio za 1:0 Squarea.

S tim rezultatom se otišlo na poluvrijeme, a tvrdu obranu Vrgorca je opet probio Mirko Hrkać. Nakon sjajnog poteza iskreirao si je priliku te povećao vodstvo na 2:0.

Cvjetković je zabio za 3:0, nakon čega je Square bez većih problema priveo kraju utakmicu koja je završila 6:1 u korist Dubrovčana.

U posljednjem 18. kolu, MNK Square ide na gostovanje u Split gdje će snage odmjeriti protiv AFC Universitas, nakon čega slijedi doigravanje.