Širokobriježanke nadigrale Čitlučanke

Nogometašice Širokog Brijega u četvrtak su na Barama u sklopu Prve ženske lige FBiH pobijedile Čitlučanke 6:1.

Široki Brijeg je u 13. minuti u vodstvo dovela Ana Buhač, da bi u 26. minuti Ivana Cvitković izjednačila rezultat 1:1.

Samo tri minuta kasnije, Buhač je ponovno zabila gol za vodstvo Širokobriježanki.

Lea Čepo je povećala prednost na 3:1 pred sam kraj prvog poluvremena.

Uvjerljivu pobjedu djevojaka s Pecare potvrdile su Anđela Bošnjak s dva pogotka, te Slavica Glavota s jednim.

Širokobriježanke su nakon dva kola vodeća momčad s dvije pobjede, isto toliko ima i posuški Inter.

ŽNK Brotnjo: Vračević, Grgurić, S. Barbarić, Milićević, M. Barbarić, Miletić, Doko, Vlaho, Grubeša (od 68. Pervan), Cvitković (od 63. Kvesić), Ramić (od 46. Primorac, od 48. Mioč).

ŽNK Široki Brijeg: Lovrić, Crnjac (od 80. Ćubela), Bakula, Glavota (od 84. Malekin), Šušak, Soldo (od 80. Galić), Bogdan (od 63. Ljubas), Buhač, Brzović, Čepo (od 63. Bošnjak), Soldo.