Ljubušak senzacionalan u rukometnoj Ligi prvaka

Rukometaši Zagreba na domaćem terenu razbili su norveški Kolstad 31:20.

Čak 44. minute susreta igralo se gol za gol, a od 18. do 34. minute, Zagreb je dobio rezultatom 10:0.

Posebno se istaknuo vratar Zagreba, Ljubušak Matej Mandić, upisao je čak 16 obrana iz 34 upućena udarca, što je nevjerojatnih 47 posto.

Pohvalio ga je i trener Kolstada Stian Gomo Nilsen:

Znali smo da Zagreb ima dobru momčad i da neće biti lako igrati ovdje. Odigrali su sjajnu, čvrstu utakmicu, posebice u obrani. Pored toga, njihov vratar je bio sjajan i kada se to sve poklopi – nije lako doći do pozitivnog rezultata ovdje u Zagrebu.

Osim njega, u listu strijelaca upisao se još jedan “Skaut”, Miloš Kos, koji je zabio četiri pogotka.

Idući susret Lige prvaka Zagrepčani igraju 12. listopada, ponovno pred svojom publikom, protiv danskog Aalborga.