Širokobriježanke kiksale protiv Rose Brandis

Nogometašice Širokog Brijega u 11. kolu Prve ženske lige Federacije BiH – skupina jug odigrale su neodlučeno (1:1) protiv Rose Brandis iz Travnika u susretu igranom na glavnom terenu Trening kampa ”Musa-Karačić” na Mostarskom blatu.

Domaće su došle u vodstvo u 30. minuti kada je sigurna s ”bijele točke” bila Slavica Glavota, a prethodno je u šesnaestercu srušena Matea Marušić.

Rosa Brandis je u 66. minuti izjednačila preko Lamije Mušić, koja je u igru ušla svega petnaest sekundi ranije, a pogotku je prethodila greška domaće vratarke.

Širokobriježanke su tako ovim kiksom na domaćem terenu izgubile borbu za prva dva mjesta na ljestvici koja vode u doigravanje za Premijer ligu.

U 12. kolu Široki Brijeg u Bosanskoj Otoci igra protiv Sloge koju na domaćem terenu u 5. kolu svladao s čak 9:0.