Širokobriježanke do vrha natrpale mrežu Mostarki

Nogometašice Širokoga Brijega u subotu su u petom kolu Prve ženske lige FBiH do vrha su napunile mrežu Mostarki u susretu koji se igrao na Mostarskom blatu.

Pobjedom 11:0 Širokobriježanke su nanizale petu prvenstvenu pobjedu u istom broju utakmica, uz izvanrednu gol-razliku 45:0.

Prvo poluvrijeme bilo je manje efikasno te su domaće nogometašice na odmor otišle s dva gola prednosti, dok su u nastavku “izrešetale” obranu gošći iz Mostara.

Posebno efikasna bila je Slavica Glavota, koja se među strijelkinje upisala četiri puta, svladavši vratarku gošći u 58., 60., 72. i 90. minuti. Katarina Ljubić postigla je hat-tric, Marija Radoš upisala je dva zgoditka, dok su po jednom pogađale Branka Bagarić i Ivana Mikulić.

U današnjoj utakmici u ekipi Širokobriježanki debitirala je Ivana Grgić, 20-godišnja Tomislavgrađanka, koja je u 30. minuti zamijenila Anu Šaravanju.

Novom uvjerljivom pobjedom ekipa Širokobriježanki uvjerljivo je potvrdila vodstvo na tablici.