Široki na Pecari bolji od Zvijezde

NK Široki je u 14. kolu BHT Premijer lige BiH na stadionu Pecara ugostio momčad Zvijezde.

Početak igre je protekao bez ozbiljnijih prilika obje ekipe. Na polovici prvog dijela Široki je krenuo odlučnije i pred kraj poluvremena u 44. minuti na ubačaj s lijeve strane Barišić na prvoj vratnici nije stigao reagirati , ali lopta je došla na drugu vratnicu do Roskama koji je postigao pogodak za 1:0.

S tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugom dijelu Široki je krenuo čvršće i nije dopustio da Zvijezda dođe do iznenađenja uoči uzvratnog susreta KUP-a BiH u Zenici protiv Čelika koji se igra u srijedu. Rezltat prve utakmice na Pecari je 1:1.

ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Džidić, Bertoša, Ješe, Šilić, Jurčević, Wagner, Ćorić, Ivanković, Roskam, Barišić. Trener: Slaven Musa.
ZVIJEZDA: Kovačević, Moranjkić, Jakovljević, Pandža, Husić, Jusić, Vehabović, Delić, Savić, Bogdanović, Mašić. Trener: Zoran Kuntić.