Široki Brijeg ostvario prvu gostujuću pobjedu

Nogometaši Širokog Brijega u 10. su kolu Premijer lige BiH ostvarili prvu ovosezonsku gostujuću pobjedu. ‘Plavo-bijeli’ su nadigrali Leotara u Trebinju 3:1 te upisali nove važne bodove.

Široki Brijeg je poveo u 40.-oj minuti preko Wagnera, a s tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugom dijelu domaćini izjednačuju. U 54. minuti dosuđen je jedanaesterac za Leotar kojeg sigurno realizira Radivojević. U nastavku susreta Široki Brijeg pokazuje bolju igru i sve više prijeti vratima domaćih. Taj pritisak pokazao se neizdržljivim za domaćine te Široki u 74. minuti preko kapetana Dalibora Šilića dolazi u vodstvo.

U 81. minuti dosuđen je jedanaesterac za Široki kojeg realizira Vedran Ješe i potvrđuje dobru igru Širokog te osigurava nova tri boda.

U 11. kolu, 27. listopada u 15 sati, Široki Brijeg je domaćin GOŠK-u iz Gabele.