Široki Brijeg bolji od prijedorskog Rudara (3:0)

Nakon dva dana odmora poslije priprema u Istri, nogometaši Širokog Brijega su nastavili s intenzivnim pripremama za jesenski dio prvenstva. Danas su na ŠRC-u Musa-Karačić na Mostarskom blatu u prijateljskom susretu porazili momčad Rudara iz Prijedora rezultatom 3:0.

U utakmici u kojoj je trener Slaven Musa pružio priliku cijelom raspoloživom kadru Široki Brijeg je sigurno došao do trijumfa. Za vodstvo domaćih pogodio je Vedran Ješe u 32. minuti iz slobodnjaka, na 2:0 povisio je Krešimir Kordić u 50 minuti, čime je ponovno pokazao da je ‘dobitak priprema’, kako je nedavno kazao trener Musa. Samo nekoliko minuta kasnije konačnih 3:0 postavio je Jure Ivanković.

Novu pripremnu utakmicu Širokobriježani će odigrati u subotu kada će odmjeriti snage protiv Viteza, vodeće momčad Prve lige FBiH. Utakmica će biti odigrana na jednom od terena ŠRC Musa Karačić. (ABCportal.info)