Široki bolji u prijateljskoj utakmici od Neretve iz Metkovića

U zatvorenoj prijateljskoj utakmici u klupskom kampu “Musa-Karačić” kombinirana momčad Širokog Brijega pobijedila je u prijateljskoj pripremnoj utakmici hrvatskog trećeligaša Neretvu iz Metkovića s rezultatom 3:0.

Za Široki su uglavnom nastupali igrači s manjom minutažom te nekolicina juniora. A utkmica je poslužila svrsi da trener Toni Karačić testira njihove mogućnosti uoči dvoboja s banjalučkim Borcem ovog vikenda.

Kao najbolji pojedinac u dresu Širokog Brijega nametnuo se mladi Ivan Ikić koji još uvijek čeka papire iz bivšeg kluba Međimurja da bi mogao potpisati ugovor sa Širokom Brijegom. Ikić je za pobjedu plavo-bijelih pogađao u 44. i 90. minuti, a između njegova dva pogotka još jednom je pogodio i stoper Marko Jurić u 58. minuti utakmice.

Podsjećamo kako Široki u subotu od 19 sati na Pecari dočekuje Borac, a tu utakmicu će prenostiti Arena Sport.

NK ŠIROKI BRIJEG: Miškić (od 46. Pehar), Knežević (od 70. Mustapić), Oršolić, M. Jurić (od 60. Lasić), Medić (od 70. Tokić), Matić (od 70. Drmać), Mašić, Grgić (od 46. Miletić), Ikić, Jović (od 60. Brekalo, od 80. Planinić), S. Jurić (od 46. Angelov)

NK NERETVA METKOVIĆ: Kozina, E. Raguž, Zovko, Rodin, Kuran, Sršen, Medak, Peko, Pehar, Ljubić, Jerković (još su igrali: N. Blažević, Kešina, Ćupić, Roglić, Milan, I. Raguž, Miličević, Previšić, Jurković, Medić, J. Blažević)