Kakva golčina: Nikola Vlašić sjajno pogodio u porazu CSKA od Zenita

CSKA Moskva i Zenit iz Saint Petersburga sastali su se u 3. kolu ruskog prvenstva, a utakmicu je obilježio prekrasan pogodak hrvatskog reprezentativca Nikole Vlašića.

U prvom dijelu pala su dva pogotka, a prvi je u 19. minuti poveo Zenit preko Sardara Azmouna da bi sedam minuta kasnije izjednačio Nikola Vlašić.

Ipak Zenit je na kraju zahvljući drugom pogotku Azmouna u 69. minuti, slavio pobjedu u derbiju trećeg kola ruske Premijer lige te tako preuzeo vodeću poziciju.

Ipak, Vlašićev pogodak vrijedi pogledati i više puta jer bi se slobodno mogao vrtjeti po špicama nogometnih emisija.

Hrvatski reprezentativac dobio je loptu blizu centra, povukao kontranapad i na oko 25 metara od gola prevario braniče Zenita te sjano pogodio za 1:1.

Fenomelan Vlašićev pogodak pogledajte u videoprilogu.

Vlašić je za CSKA odigrao cijelu utakmicu, a za pobjedničku momčad svih 90 minuta odigrao je i drugi hrvatski reprezentativac Dejan Lovren.