Show Marina Sesara u pobjedi MNK Brotnjo

U 12.kolu Premijer Futsal lige BIH na gostovanju u Sarajevu, MNK Brotnjo je ostvarilo pobjedu nadigravši ekipu Tanga rezultatom 5-1.

Gosti iz Čitluka su na nezgodno gostovanje išli bez prvog golmana Andrijana Dujmovića i igrača Romana Vlahe koji su ozlijeđeni.

Brotnjo je povelo u 13. minuti pogotkom Marina Sutona, ipak, na poluvrijeme se otišlo neriješenim rezultatom jer je za KMF Tango zabio kapetan Slobodan Elez.

MNK Brotnjo je upisalo 7. pobjedu u 12 odigranih utakmica Premijer futsal lige BiH

Drugo poluvrijeme bolje otvaraju favorizirani gosti za koje ponovno zabija Marin Suton. Brotnjo je pobjedu potvrdilo golovima Zvonimira Ćavara i Marina Sesara, tako da su gosti na kraju slavili rezultatom 5-1.

Mladi Sesar se odlično snašao u momčadi Brotnja, to potvrđuje i današnja utakmica u kojoj je zabilježio 2 gola i 2 asistencije.

Nakon nove pobjede, MNK Brotnjo je sve bliže doigravanju jer se učvrstio na vrlo dobrom 4. mjestu. Iduće kolo MNK Brotnjo ide na gostovanje gdje će snage odmjeriti protiv Kaskade iz Gračanice.