Šahtar napravio senzaciju protiv Reala u Madridu, sjajan pogodak Modrića

Real Madrid je na domaćem terenu izgubio rezultatom 2:3 protiv Šahtara u vrlo zanimljivoj utakmici 1. kola grupne faze Lige prvaka.

Iako je Šahtar došao bez nekoliko standardnih igrača,u prvom je poluvremenu odigrao sjajno i iznenadio domaćine postigavši tri sjajna pogotka. U 29. minuti za 0: 1 pogodio je Tete.

Četiri minute kasnije Varane se ne snalazi najbolje ispred svoga gola i postiže autogol. U 42. minuti za 0:3 pogađa Solomon.

U drugom poluvremenu Real preuzima inicijativu i Luka Modrić postiže fantastičan pogodak u 54. minuti.

Vinicius u 59. minuti postiže pogodak za 2:3. Do kraja susreta domaćini su uspjeli iznednačiti u 92. minuti kad je Valverde pogodio, ali sudac je nakon provjere VAR-a odlučio da je bila nedozvoljena pozicija.

U drugom susretu u terminu od 18:55 sati, Salzburg i Lokomotiv odigrali su bez pobjednika (2:2).