Rodin i Jović strijelci u današnjoj pobjedi za HŠK Zrinjski

Nogometaši bh prvaka Zrinjskoga danas su odradili novi pripremni susret u Sloveniji, te ostvarili pobjedu protiv ND Gorice rezultatom 2:1.

“Plemići” se pod vodstvom novoga šefa struke Ante Mišea spremaju za obaveze u kvalifikacijama za Ligu prvaka, a današnji protivnik je bila slovenska ND Gorica koja se natječe u elitnom rangu nacionalnog prvenstva.

Ipak, Zrinjski je danas bio bolji, a posebno u prvom poluvremenu u kojem su Mostarci postigli oba pogotka. Već u šestoj minuti za Mostarce je pogodio Matej Rodin, da bi u nastavku poluvremena Toni Jović udvostručio prednost.

U nastavku je bh nogometaš Semir Smajlagić pogodio za Goricu i smanjio na krajnjih 2:1.

HŠK ZRINJSKI: Brkić, Kadušić (55′ Galić), Laštro (46′ Jakovljević), Rodin (46′ Barišić), Stanić (55′ Stojkić), Gržan (55′ Todorović), Hairlahović (46′ Pezer), Perišić (55′ Miketek), Filipović (46′ Bencun), Aćimović (55′ Hajdarević), Jović (46′ Bekrić).