Rezerve Širokog odigrale bez golova protiv Dinama Tbilisija

NK Široki Brijeg i Dinamo Tbilisi odigrali su bez pogodaka u četvrtom pripremnom susretu igranom u Turskoj.

Plavo-bijeli susret su započeli u sastavu: Zlomislić, Marušić, Barišić, Kovačić, Kvesić, Babić, Pamić, Popović, Turčin, Jurić, Petrović.

U utakmicu je bolje ušla gruzijska momčad. Nogometaši Dinama odmah su stali visoko vršeći pritisak na obranu Širokog i izabranici Goce Sedloskog nisu uspijevali kvalitetno iznijeti loptu sa svoje polovice. Gruzijci su više napadali i bila je to tvrda utakmica u prvom poluvremenu. Široki je tek krajem poluvremena uspijevao nešto kombinirati pred protivničkim vratima, ali nije bilo nikakve opasnosti po vratara.

Početkom drugog poluvremena Gruzijci su prvi zaprijetili udarcem iz daljine, ali lopta je otišla pored gola. U 59. minuti gužva u šesnaestercu Širokog, ali nije došlo do promjene rezutlata.

I u drugom poluvremenu bila je to slična predstava kao u prvom. Goce Sedloski pružio je priliku mlađim igračima, ali nije bilo nikakvih uzbuđenja i utakmica je privedena kraju rezultatom 0:0.

20 komentara

• Sramotno je ovo bilo za pogledati..Bez komentara.Ko je normalan shvatit će šta se želi kazati.Zašto rezerv ekipa kao mi smo neko i nešto.Šta bi to bilo da je igrala ta prva ekipa.Kojeg li žalosnog humora.Šta Široki je kao bolji od Tbilisija.Stvarno smo seljaci.Kad je tako onda ti je toliko stalo i da ne izgubiš u prijateljskoj utakmici.Danci sa 30 posto odradili utakmicu i dobiju 3:1 a treba isto napomenuti da je onaj gol što je Široki dao pušten.Vidi se kako ga danski igrač pušta i ne ide u pokrivanje ni u blok šuta.Kome to kazati već ovom opsjedutom što visi na portalu i tako se pokušava liječiiti.Kad je igrala rezerv ekipa zašto nije igrao bagrić nakaza.Koje li snage te ekipe ako u njoj bagrić igra ta nakaza za suze i smijeh.

• Igra Petrovic Tatin sin Goce pao pod utjecaj sitnih kriminalaca i narusio atmosveru u ekipi stim pojacanjima rang trece BbbHHHllllige sramota sta sve ljudi sebi dozvoljavaju dmo dna ali to je Balkan.Zivjeli strucnjaci.

• Nije bolest sve što boli.Mogu razumjeti kritike ali ovo tvoje je zaista bolesno.I kad imaš i kad nema s razloga nađe da pljujes bože sacuvaj

• Sutra se igra nova utakmica stručnjak, pa je logično da neće igrati isti igrači dva dana uzastopno. Gledao sam 1. poluvrijeme i nije loše za pripremnu utakmicu i šaroliki sastav. Samo naprijed dečki velika većina je uvijek uz vas, a budala i zavidnih svugdje ima.

• Ruski i Makedonski jezik se može razumjeti.Goca je rekao njihovom treneru Slušaj be ja bi izveo na igrače koji mi manje rabote pa hajd da nas ne dirate.Kod njih u Široki se gleda rezultat.Eto drug dogovorimo se nek se na mrežote ne tresu od fudbal.Goce je legenda ali meni smeta sakati bagrić i to ne skrivam.Počimam mrzit klub ako on igra u njemu.Valjda će ljudi u klubu shvatiti da sam u pravu.

• Ko voli nogomet predlažem da ponovo pogleda prvih 25 min utakmice.To je Guuzijska ekipa a pogledajte kombinatoriku,pasove i čvrstoću na lopti.Koja ekipa u BiH ligi može ovo?Želim kazati gdje je BiH nogomet ako imamo u vidu da je ovo tek jedna prosječna Gruzijska ekipa.

• Problem i je u tome šuto se forsiraju olupine i igrači od neki menadžera koji su u talu sa silicem i trenerima pa moraju igrat a nedaje se prilika mladim i prespektivnim igračima

• Prosječna gruzijska ekipa? Pa kakve su onda iznadprosječne gruzijske ekipe,? Ova je ekipa STALNI prvak Gruzije i STALNI pobjednik kupa.