Realu samo bod kod Leganesa, majstorija Modrića

Nogometaši Real Madrida odigrali su neriješeno 1:1 protiv Leganesa u utakmici 32. kola španjolske La lige.

Leganes je poveo u 45. minuti golom Jonathana Silve, pa je domaća momčad na odmor otišla s golom prednosti.

Nije se dugo čekalo na izjednačenje, budući da je Karim Benzema u 51. minuti pokupio svoj odbijanac i zabio pogodak.Prije toga je Modrić proigrao Francuza, a akciji za gol je prethodila i majstorija hrvatskog nogometaša.

Video pogledajte OVDJE.

U nastavku su Madriđani držali loptu u svom posjedu, ali nije bilo previše izglednih prilika za gol, prenosi Sport klub.

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za “Kraljevski klub”.

Real je na trećem mjestu na tablici sa 61 bodom, a Leganes na 11. poziciji sa 49 bodova.