Real Madrid novom pobjedom otišao na +4 ispred Barcelone

U posljednjoj utakmici 33. kola španjolskog prvenstva Real Madrid je na stadionu Alfredo di Stefano svladao Getafe s minimalnih 1-0 (0-0) i pet kola prije kraja stvorio četiri boda prednosti pred drugoplasiranom Barcelonom.

Kraljevski klub je do pobjedničkog pogotka došao u 79. minuti iz kaznenog udarca koji je izborio Carvajal, a precizan izvođač bio je Realov kapetan Sergio Ramos.

Luka Modrić je bio u početnoj postavi i igrao do 64. minute, kad ga je Zidane zamijenio Valverdeom.

Udarac kapetana hrvatske reprezentacije u 58. minuti s ruba kaznenog prostora, kad je lopta prohujala tik uz vratnicu, bio je najopasniji pokušaj Reala iz igre u drugom poluvremenu, piše HRT.

Real je šestom uzastopnom pobjedom otkako je prvenstvo nastavljeno nakon tromjesečne stanke došao do 74 boda, četiri više od drugoplasirane Barcelone.

Treći je Atletico Madrid s 59 bodova, a četvrta Sevilla ih ima 57. Slijedi Villarreal s 54 boda, dok je Getafe na šestom mjestu s 52 boda.