Razigrani Zrinjski natrpao mrežu Slavije

Mostarski Zrinjski ostvario je novu pobjedom kojom se opet izdvojio na vrhu ljestvice Premijer lige Bosne i Hercegovine. Zrinjski je u osmom kolu uvjerljivo pobijedio Slaviju s 4:0 te došao do šeste pobjede u prvenstvu.

Bila je ovo jedna od najboljih utakmica Zrinjskog ove sezone i svakako najuvjerljivija pobjeda. Briljirao je Miloš Filipović koji je ušao u 61. minuti i za pola sata postigao dva krasna gola te ubilježio asistenciju.

Domaćin je došao u vodstvo golom Jasmina Mešanovića u 36. minuti nakon odličnog ubačaja Ivana Peke. U 64. je Goran Zakarić fantastično šutirao iz slobodnog udarca, a vratar Lučić izbacio loptu ispod prečke u korner.

Ipak, iz tog kornera Miloš Filipović pogodio je s nekih 18 metara iskosa, a njegov pogodak može definitivno ući u konkurenciju za najljepši u ovom kolu. Devet minuta prije kraja Filipović je postigao i treći pogodak Zrinjskog, snažnim udarcem pod gredu, a dvije minute kasnije asistirao je i Mešanoviću za njegov drugi gol.

Zrinjski je tako prvi put ove sezone postigao četiri gola, ali i dalje još nije primio gol.

U idućem kolu Zrinjski gostuje kod Borca u Banja Luci.