Pripadnici dobrovoljnih vatrogasnih društava Uzarići i Jare proveli su u subotu uspješnu tehničku intervenciju čišćenja i uređenja platoa oko gradske tržnice u Širokom Brijegu.
U ekološkoj akciji sudjelovala su četiri člana DVD–a Uzarići i jedan član DVD–a Jare.
Vatrogasci su temeljito očistili cijeli krug oko tržnice, što je uključivalo kupljenje nakupljenog otpada, košenje trave te detaljno trimanje i uređenje zelenih površina.
Sama tržnica na kraju je ispuhaa od sitne nečistoće i u potpunosti očišćena.
Akciju na terenu predvodio je Željko Vukoja ispred Civilne zaštite grada Širokog Brijega.
Prostor tržnice godinama nije bio u urednijem stanju, a organizatori i sudionici akcije apeliraju na sugrađane da savjesno odlažu otpad kako bi ovaj javni prostor i dalje ostao čist.
>> Pročitajte i: Radna akcija na Uzarićima: Članovi DVD-a i mještani očistili selo i uredili crkveno dvorište
(www.jabuka.tv | Foto: DVD Uzarići)


























bravo svaka čast!
Šta radi komunalno??
Svaka cast
Sta su oni, vateogasci ili gradska cistoca? Sta placamo svaki mjesec komunalnom i slicnim udbaskim institucijama?
Predlažem da gradske službe navedeni prostor prvo dodatno očiste: dezinficirati ga, deratizirati ga i dezinsekticirati ga…a onda na kraju urediti ga i ofarbati/okreciti….ako ništa napraviti tu 20 tak parking mjesta…tako da se više vozila na parkiraju između stambeni zgrada i kina ili jos gore na nogostup i cestu….u prijevodu iskoristiti prostor a ujedno pomaknuti vozilo ispred kina i onih zgrada preko puta kina i bivse policije. Da napokon ono ondje bude dvosmjerna kao što i jest….
Za svaku pohvalu a sada očistiti od benta do parka Širokobrješki branitelja
Daleko smo dogurali kad nam se grad čisti dobrovoljnim akcijama
Svaka čast
Treba podržati ovakve akcije
Ocistite svoja sela disli se slikati se Moksnicu Kanal na blatu ocistite.
Ovo je zbogom pameti, DVD čiste a onaj ćelo iz čistoće se samo slika, Pavkoviću treba u okviru čistoce zaposlite 2-4 čovijeka koji će samo održavati zelene površine a ne da ovo rade vatrogasci, ovo je sramota.
Zar je dotle došlo.
Samo nastavite ovako treba i druge uključiti.
A rijeka nam zarasla od benta do parka Širokobrješki branitelja.koda postoji komunalno
Svi pričamo kako smo dobri, a smeće se baca svugdje. Voziš se u autu i vidiš kako iz drugog leti plastična boca, limenka od soka ili piva, opušci, sve završi kraj ceste. Mentalitet baci samo neka nije u tvom dvorištu.
Velika sramota za komunalno !
DVD čisti Grad, a čistoća, šta oni rade ?
Svaka čast momci
Svaka pohvala za ovakve akcije
Bravo treba ovakvih akcija još više u našem gradu
Samo nastavite preko ljeta ovako ,bravo
Zasto se placaju komunale usluge?
Zasto nema par ljudi da uvijek odrzavaju parkove, setaliste uz rijeku i ostale povrsine koje su zapustene, a na zalost ima toga.
A svaka cast vatrogascima koji su odradili tudi posa
To je jedina pijaca koja je u betonskom podrumu 😁 zato nije nikad ni profunkcionirala. Moze covik lako dozivit napad panike kad bi tamo zalutao 😁. Pijaca je na otvorenom, prozracnom mjestu, na trgu, centralnom mjestu grada di se ljudi susrecu, di setaju, di se moze doziviti dusa grada.
A di je lijeva obala i desna?
Gospoda ne znaju
Bi bila i trznica, mada mislim da ljudi koji prodaju domace, ne mogu napriraviti tako da nema ni smisla, ali bi mozda iz nekih drugih gradova dolazili prodavat
Nek dadu i nama Vatrogasno Vozilo i imićeemo očistit
hahahaha dok gradske age sijede i smišljaju kako bez rada doći do novca, ovi momci sa sela čiste ima grad.
Bravo momci svaka vam čast, samo naprijed
Trebaju se i drugi uključiti pa će nam grad biti ljepši i čišći, samo naprijed
Strašna vijest DVD komunalno poduzeće sramota tko god je nagovorio ili iskoristio Dobrovoljne vatrogasce u komunalne redare. Sramota nedajte svoje dostojanstvo da trošite u čistoću.
Sta Civilna zastita radi postojili jos ili Uhljeb glavni laduje 20 godina.
Sramota teska kod tolko profesionalni sluzbi da ljudi iz sela dolaze smece cistiti po gradu ,ako su vece kolicine bile uvjek je Civilna zastita bila angaziranja na ciscenju grada i okoline.
Grade , srami se…
Koliko je daleko Coming
30 m
30 svjetlosnih godina
Boli ih za grad
Od registracije i dr davanja izdvaja se za vode može se redovno odrzavati rijeka i oko rijeke.
Svaka cast momci sve pohvale.
A drug Zoka nek i dalje sjadi kenja i brzine mijenja i nek mu djelatnici rade od 6 do 11h i dalje.To nema i kod nas u Njemackoj.
Svaka čast Uzarćanima i Jaranima .
Momci kapa do poda.Sramota od onih kojima je to posao.
Placu imaju i nek rade