Posušanin postigao nevjerojatan pogodak svom sugrađaninu

Nogometaši Lokomotive pobijedili su Rijeku 2:1 u zaostaloj utakmici 4. kola Prve HNL.

Najbolji trenutak utakmice dogodio se u 16. minuti kada je Posušanin Ivan Miličević postigao vjerojatno pogodak karijere matiravši svog sugrađanina Martina Zlomislića na vratima Rijeke.

Miličević je probio lijevu stranu, a ubačaj se pretvorio u savršeno precizan udarac koji je odsjeo u domaćoj mreži. Pitanje je kakve su bile namjere igrača Lokomotive, no pogodak je u svakom slučaju izgledao spektakularno.

Podsjećamo, Miličević i Zlomislić bivši su igrači Širokoga Brijega.

Zagrebačka momčad je u 58. minuti udvostručila vodstvo pogotkom Marka Dabre dok je prvi strijelac HNL-a Josip Drmić u 83. minuti postigao svoj deseti pogodak za smanjenje zaostatka. Mogao je Drmić donijeti i bod svojoj momčadi u 93. minuti kada je, uz pomoć Branimira Cipetića, pogodio gredu.

Za Rijeku je ovo bio tek drugi poraz u sezoni s kojim je ostala na prvom mjestu ljestvice. Lokomotiva je, pak, preskočila Goricu i zasjela na petu poziciju.

Zlomislić: Teško je braniti Petkovićeve penale