Pogledajte Vlašićev prvijenac u dresu West Hama

Klubovi engleske Premier lige nastavili su sa žestokim ritmom te su tijekom utorka odigrane uvodne tri utakmice 20. kola, a u strijelce se upisao hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić.

West Ham je pobjedom od 4-1 kod Watforda prekinuo negativan niz posljednjih tjedana. Naime, prije utorka West Ham je u svim natjecanjima imao remi i čak četiri poraza u zadnjih pet nastupa.

Za West Ham nije dobro počelo ni ovo gostovanje kod Watforda koji je već u 4. minuti poveo golom Dennisa. No, unutar samo tri minute prvog dijela West Ham je preokrenuo, a vrlo lijepe akcije gostiju golovima su završavali Souček u 27. i Benrahma u 29. minuti. Utakmica je odlučena u 58. minuti kada je Noble s bijele točke pogodio za 3-1.

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić u igru je ušao u 85. minuti dvoboja te je u 92. postavio konačnih 4-1. Sve mu je pripremio Bowen koji je izvrtio domaću obranu, a Vlašić je tek s deset metara pogodio praznu mrežu za svoj premijerni pogodak u dresu West Hama, javlja Hina.

Na peto mjesto se popeo West Ham i pritom je preskočio Tottenham koji je nastavio ligaški niz bez poraza, ali može žaliti što je gostovanje kod Southamptona okončano uz 1-1.