”Keta” u finalu Kutije šibica

Ekipa Krešimir Keta Bandić plasirala se u finale 50. izdanja malonogometnog turnira Kutija šibica koji se igra u Zagrebu.

Prijatelji pokojnog vratara Krešimira Bandića iz Mostara u polufinalu su nakon uzbudljivih penala slavili 9:8 protiv favorizirane ekipe Juicy Maraska. Nakon prvih 40 minuta rezultat je glasio 4:4.

Ekipa Juicy Maraska, favorit u ovoj utakmici i jedan od favorita cijelog turnira, povela je u 6. minuti preko Jelovčića, no uslijedio je preokret ekipe Krešimir Keta Bandić. Prvo je u 8. minuti zabio Božinović, a potom u 18. Ivanković za 2:1. Novak (22.) donosi Juicy Maraski izjednačenje, a sjajni Božinović potom postiže još dva gola u razmaku od jedne minute i u 28. minuti Krešimir Keta Bandić ima velikih 4:2.

U režiji Jelovčića, koji u 35. minuti pogađa iz penala, a potom u 40. minuti zabija još jedan gol, Juicy Maraska uspijeva izboriti sedmerce, no nakon penala u finale ipak odlazi ekipa Krešimir Keta Bandić.

Ketina ekipa u finalu će igrati protiv Poliklinike Milojević.

Finale je na rasporedu u srijedu od 19:30 sati na HRT-u 2.