Pogledajte potez tjedna Luke Modrića! (VIDEO)

Nogometaši Tottenhama su u petak teškom mukom u 4. kolu FA kupa izbacili Watford iz natjecanja rezultatom 1:0. Jedini gol na utakmici zabio je Van der Vaart u 42. minuti, međutim za najljepši potez utakmice, ali i cijelog tjedna na Otoku Nizozemac je morao surađivati s Lukom Modrićem, prenosi sportski.net

Trener Spursa Harry Redknapp je od prve minute na travnjak poslao svoje najjače snage, kao što su Modrić, Parker, Adebayor i Van der Vaart, međutim drugoligaš je pokazao dobar otpor. Ipak, trenutak inspiracije Nizozemca bio je dovoljan da Tottenham izbori peto kolo najstarijeg engleskog natjecanja.

“Možda najbolji primjer superiornosti Spursa je trenutak kada su se Modrić i Van der Vaart odličnim radom nogu poigrali s napadačem Watforda Troyem Deeneyem”, piše portal 101goals o situaciji koju je proglasio potezom prošlog tjedna.

[youtube id=”-jnyzIzMjnc” width=”600″ height=”350″]

Inače, nogometaši Tottenhama nisu baš oduševili. Luka je igrao samo prvih 45 minuta, a cijelu utakmicu najbolje je opisao Van der Vaart.

“Iskreno, pomalo me sram što smo pobijedili jer to nismo zaslužili niti izbliza predstavom koju smo prezentirali”, komentirao je Nizozemac nakon utakmice.