Pobjeda Barcelone: Suarez i Griezmann zabili golove koje morate vidjeti

U 34. kolu španjolske La Lige, Barcelona je slavila na teškom gostovanju protiv Villarreala.

S nova tri boda, Barcelona je zadržala priključak za Realom koji ima četiri boda prednosti. Ipak, iako su samo četiri kola do kraja, Barcelona će se nadati kiksevima Kraljevskog kluba.

Utakmica protiv Villarreala je odlično počela za Barcelonu. Već u trećoj minuti Barcelona je povela autogolom Francisca Torresa koji je nespretnom reakcijom u svom petercu gurnuo loptu u gol.

Gosti nisu dugo slavili jer je Villarreal već u 14. minuti zabio za poravnanje pogotkom Morena.

A onda, dvije golčine.

Prvo je Luis Suarez prelijepim udarcem zabio predivan gol u 20. minuti susreta na asistenciju Messija. Golman Asenjo je samo pogledom ispratio loptu.

Nakon toga, u 45. minuti Messi je ponovno bio u ulozi asistenta, ovaj put golčinu je zabio Griezmann koji je lobovao golmana za 3:1 Barcelone.

Drugo poluvrijeme je prošlo bez velike drame jer je Barcelona bez većih problema kontrolirala susret. Točku na “i” je stavio mladi Ansu Fati uhvativši golmana na krivoj nozi golom koji je Barcelonu odveo na nedostižnih 4:1.