Pirova pobjeda Širokog

Široki je u srijedu na Pecari u revanš susretu četvrtfinala play-offa ABA 2 lige ostvario pobjedu protiv MZT-a iz Skopja 70:68.

Rezultat ipak nije bio dovoljan za plasman u polufinale jer su Makedonci imali bolju koš-razliku (u prvoj utakmici pobijedili su 85:69).

Kod Širokobriježana se istaknuo Mateo Čolak sa 18 koševa, dok je kod MZT-a najefikasniji bio Haris Delalić s također 18 postignutih koševa.

Čestitam MZT-u na prolasku. Zahvaljujem se publici na podršci koja je bila jako dobra, koji su osjetili trenutak kad treba gurnut ekipu i neke druge stvari koje ne bih komentirao, izjavio je nakon utakmice trener Ivan Velić.